Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Вся правоохоронна система перетворилася на спайку політиків, мусорів і криміналу – експерт

Вся правоохоронна система перетворилася на спайку політиків, мусорів і криміналу – експерт
Вся правоохоронна система перетворилася на спайку політиків, мусорів і криміналу – експерт

З вересня 2017 про свої історії конфліктів з мусорами мені розказали десятки людей. Деякі шукали допомоги, деякі просто хотіли з кимось поділитись. Від цих історій стає моторошно, хочеться запастися консервами, патронами, питною водою, забарикадуватись в хаті, не виходити і відстрілюватись при спробі когось з тобою заговорити.

Я знаю історії людей, яких били, у яких відбирали бізнеси, яких роздоювали на хабарі, виселяли з їхніх квартир, незаконно слідкували і прослуховували телефони, фабрикували справи, багато справ, дофіга справ фабрикували.

Натомість я не знаю ніяких історій про чудові розкриття резонансних злочинів, навіть про знайдену коштовну викрадену техніку з міської бібліотеки я досі не знаю історії. Не знаю я і історій про внутрішні розслідування проти особо наглих і жадібних мусорів після письмових заяв. І історії про сбушника, який підробив собі заяву від імені одного з заступників мера і щемив на цій підставі активістів, я теж досі не знаю. Бо нема ніяких таких історій.

Зато є історія про те, як мусора злилися в єдиному пориві з мавпоподібним Ківою, кришують ігрові автомати, борделі, наркоту, фальшивих правих і сепаратистів одночасно, з якими тепер пліч-о-пліч захищають, наприклад, незаконні рекламні конструкції, збір чужого врожаю, квартирні махінації. Там періодично ворожі угрупування мусоробандитів проломують одне одному голови, але, зрештою, зберігається ідилія стосунків.

Тепер от вся країна знає історію про вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської. І мусора тут винні не тому, що жодним чином не реагували на її заяви про погрози, хоч писати туди взагалі про будь-що заяви — це даремно витрачати час.

А тому, що вся нинішня правоохоронна система перетворилася на спайку політиків, мусорів і криміналу, класичне організоване злочинне угрупування. Коли політики санкціонують і фінансують, правоохоронці координують і забезпечують, а бандити виконують. В такій системі, друзі, ніяка справедливість неможлива.

І косметична реформа це не змінить. Вони всі мають піти. Не тільки старі, але й ті нові, що вже зі старими попрацювали хоч трохи. Ця система не просто бісить, вона вбиває.

Катерина ГАНДЗЮК


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/212810-vsja_pravoohoronna_sistema_peretvorilasja_na_spajku_politikiv_musoriv_i_kriminalu__ekspert”