Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Трамп впав у лють через висланих російських дипломатів і дії своїх помічників


На відміну від США, які вислали 60 російських дипломатів, Франція і Німеччина вислали тільки чотирьох, що розгнівало Трампа, повідомляє The Washington Post.

Також, Трамп впав у лють через те, що ЗМІ описували дії його адміністрації, як самі жорсткі по відношенню до Росії.

Президент США наполягав на тому, що його помічники ввели його в оману щодо скоординованості дій з європейцями і кількості висланих росіян.

"Він сильно лаявся і проклинав все і вся", — сказало джерело.

У зв’язку з отруєнням Скрипаля країни Заходу оголосили про висилку російських дипломатів. Найбільшу кількість росіян вислали США і Великобританія — 60 і 23 відповідно. Також США закрило російське консульство в Сіетлі. Кілька країн відмовилися висилати російських дипломатів, серед них Австрія та Болгарія.

Україна також прийняла рішення видворити 13 російських дипломатів.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що саме шантаж США змусив десятки країн вислати російських дипломатів. Він назвав цей бойокт "хамством" і пригрозив відповіддю. У свою чергу, у Держдепі назвали його коментар "сміховинним".

Ще майже 30 країн підтримали Британію в знак солідарності та вислали російських дипломатів. Всього на батьківщину повернулися понад 150 співробітників диппредставництв з різних куточків планети.

Зі свого боку, Росія всі звинувачення відкидає, вводить "дзеркальні" заходи щодо країн-учасниць "дипломатичного" бойкоту, висилаючи з країни аналогічну кількість дипломатів.

Детальніше про ситуацію навколо отруєння Сергія Скрипаля та дипломатичному скандалі з висилкою російських шпигунів під дипприкриттям читайте в матеріалах Олександра Хари "Токсична Росія" і "Дипломатичний екзорцизм" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-vpav-u-lyut-cherez-vislanih-rosiyskih-diplomativ-i-diyi-svoyih-pomichnikiv-275291_.html”