Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Активність російських інтернет-тролів після удару по Сирії зросла на 2000 % - Пентагон


Прес-секретар Пентагону Дана Уайт заявила на брифінгу в суботу, що на тлі удару США і союзників по Сирії активність російських інтернет-тролів за останні 24 години зросла на 2000%, повідомляє CNN.

На брифінгу була представлена інформація, пов’язана з повітряними ударами по об’єктах в Сирії з боку США, Великобританії і Франції в ніч на суботу.

"Російська кампанія з дезінформації вже почалася. За останні 24 години активність російських тролів збільшилися на 2000%, тому ми будемо тримати вас у курсі подій", — сказала Уайт.

У суботу, 14 квітня, лідери трьох країн — США, Франції і Великої Британії — виступили із заявою про початок військової операції в Сирії. Удари вирішили завдавати по об’єктах, які підозрюють в причетності до виготовлення хімічної зброї.

Приблизно через годину було оголошено про завершення першої хвилі ударів по Сирії, однак в Пентагоні не відкидають можливість їхнього повторення. Росію про початок атаки на Сирію Сполучені Штати не попередили.

Операція в Сирії стала відповіддю на застосування режимом Башара Асада хімічної зброї проти цивільного населення. Остання атака 7 квітня забрала життя близько 70 осіб, більшість із яких жінки та діти.

Всесвітня організація охорони здоров’я підтвердила використання хімзброї військами Асада в Думі. У заяві організації також наведено непідтверджені дані від волонтерів про загибель 70 осіб, які переховувалися від бомбардування в підвалах.

Детальніше про ракетні удари по Сирії через хіматаку в Думі читайте в матеріалі DT.UA "Авіаудари по Сирії: що відомо про подію".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/aktivnist-rosiyskih-internet-troliv-pislya-udaru-po-siriyi-zrosla-na-2000-pentagon-275194_.html”