Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Посольство Британії в РФ провело власний брифінг по справі Скрипаля


У четвер, 22 березня, посольство Великобританії в Росії провело брифінг для дипломатичного співтовариства, яке базується в столиці РФ з приводу справи Скрипаля, повідомляється на сторінці посольства у Twitter.

Наголошується, що в заході взяло участь більше 80 дипломатів. Посол Лорі Брістоу виклав присутнім британське бачення ситуації і розвитку подій.

"Analysis by world-leading experts at the Defence Science and Technology Laboratory at Porton Down made clear that this was a military-grade Novichok nerve agent produced in Russia. Porton Down is OPCW-accredited and designated laboratory" #Skripal

— UKinRussia???????????????? (@ukinrussia) 22 березня 2018 р.

Зокрема, повідомлялося, що аналіз, проведений провідними світовими експертами в Лабораторії оборонної науки і техніки у Портон-Дауні, показав, що отруєння Сергія Скрипаля скоєне військовим реагентом, що має кодову назву "Новачок", виробленим в Росії.

Крім того, у посольстві заявили, що не мають даних про причетність інших країн, крім Росії, до цієї речовини.

"Виходячи з цього, ми вирішили, що є тільки два правдоподібних пояснення: або пряма дія російської держави проти Великобританії, або уряд Росії втратив контроль над цим потенційно катастрофічно руйнівним нервовим агентом і дозволив йому потрапити в руки інших осіб", — зазначили в посольстві.

За словами британських дипломатів, Росія не дала пояснень щодо того, як це речовина потрапила до Великобританії. Замість цього Росія запустила шквал дезінформації.

"Це перше образливе використання нервового агента в Європі з часів Другої світової війни і порушення основоположної заборони на застосування хімічної зброї — стаття перша Конвенції про хімічну зброю", — заявили в посольстві.

"Russia has consistently demonstrated it is willing to tear up the rulebook when in its interest. Russia has blocked action against Asad’s use of chemical weapons in Syria, including the 2017 Khan Sheikhoun sarin attack, undermining the international non-proliferation regime"

— UKinRussia???????????????? (@ukinrussia) 22 березня 2018 р.

Раніше Посол Великобританії в Росії Лорі Брістоу не прийняв запрошення і відмовився взяти участь у зустрічі в МЗС РФ у справі отруєння Сергія Скрипаля в Солсбері.

Раніше МЗС Росії запросив всіх послів зарубіжних країн для роз’яснення російської позиції щодо інциденту в Солсбері. На зустрічі також будуть присутні експерти Департаменту з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями МЗС РФ.

Британія вислала 23 російських дипломата у зв’язку з отруєнням Скрипаля. Дипломатичних працівників звинуватили в шпигунстві і роботі на російські спецслужби.

Нагадаємо що 5-го березня Сергій Скрипаль і його дочка були знайдені в несвідомому стані у місті Солсбері. Їм обом стало погано в торговому центрі в Солсбері.

Детальніше про ситуацію навколо отруєння Сергія Скрипаля читайте в матеріалі Олександра Хари "Токсична Росія" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/posolstvo-britaniyi-v-rf-provelo-vlasniy-brifing-po-spravi-skripalya-272920_.html”