Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Віце-прем’єр закликав провести термомодернізацію житла

"Віце-прем’єр
Віце-прем’єр закликав провести термомодернізацію житла

Термомодернізація житла за програмою Фонду енергоефективності дасть можливість українським родинам економити від 20% до 60% платежів за газ, тепло і гарячу воду.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) з посиланням на віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, інформують Патріоти України.

"Фонд енергоефективності компенсує клієнту 40-50% загальної вартості проекту по реновації. Якщо сім’я термомодернізувала житло, а економія склала 20-60% платежів за газ, тепло, гарячу воду, то на кожні 100 гривень, сплачені за комуналку, сім’я заощадить 20-60 гривень. З 1000 гривень економія може досягти 600 гривень, які можна щомісяця використовувати на погашення кредиту.

Цих коштів достатньо, щоб скористатися банківським кредитом на термомодернізацію житла. Здійснити проект реально за 2-3 місяці, а окупиться він приблизно за 6 років", — цитує Зубка прес-служба. За його словами, банк робить останній платіж на рахунок будівельної компанії тільки після завершення робіт і перевірки Фондом енергоефективності їх якості. Таким чином, будівельники зацікавлені виконати роботу якісно і у встановлені терміни, що значно полегшує спілкування домовласника з підрядником.

Вартість робіт в залежності від обраного домовласником пакета енергоефективності в рамках Фонду енергоефективності, орієнтовно становитиме від 1 тисячі до 2 тисяч гривень за квадратний метр", — зазначив віце-прем’єр.