Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

У Вінниці притягнуто до відповідальності депутата міської ради

Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення пов’язане з корупцією депутата Вінницької міської ради.

Так, вказана особа будучи депутатом Вінницької міської ради 7 скликання, являючись відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», тобто несвоєчасно без поважних причин подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, в чому вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зміна в майновому стані депутата виникла у зв’язку з продажем автомобіля марки «Toyota Avensis» 2008 року випуску, вартістю 265000₴, розмір якого перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних громадян, встановлених на 1 січня 2017 року, що є суттєвою зміною в майновому стані суб’єкта декларування.

Саме принципова позиція місцевої прокуратури забезпечила успішний розгляд адміністративної справи у суді у достатньо короткий строк, передбачений Кодексом України про адміністративні правопорушення. Як наслідок, особу визнано винним у вчиненні правопорушення та піддано стягненню у виді штрафу.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Д. Марченков

Срочно нужен Кредит?

Мгновенные деньги онлайн и в отделениях.
Для всех новых клиентов кредит под 0%
Мгновенные кредиты до 10 000 гривен на карту любого

Джерело статті: “http://real-vin.com/u-vinnici-pritjagnuto-do-vidpovidalnosti-deputata-miskoi-radi”