Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Жінки в українській армії: озвучили цифри

Жінки в українській армії: озвучили цифри
"Збройні Сили України приділяють постійну та системну увагу забезпеченню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", — сказав т.в.о. заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Леонід Голопатюк під час зустрічі зі Спеціальним представником Генерального секретаря НАТО з питань «Жінки. Мир. Безпека» пані Клер Хатчінсон, повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.
За його словами, сьогодні у Збройних Силах України проходять службу та працюють понад 55 тисяч жінок, з них майже 25 тисяч є військовослужбовцями. Близько половини жінок-військовослужбовців служать у військових частинах бойового складу, а кожна третя з них має офіцерське або сержантське звання.
— Протягом 2014-2017 років понад 6 тисяч жінок з числа військовослужбовців та працівників Збройних Сил України безпосередньо брали участь в проведенні Антитерористичної операції на сході країни, 108 з них — відзначені державними нагородами, в тому числі 4 — посмертно, — повідомив представник Генерального штабу Збройних Сил України.
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/16/294904-zhinky-ukrayinskiy-armiyi-ozvuchyly-cyfry”