Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

У США пораненому бійцю виконали першу в світі успішну пересадку мошонки


Лікарі з університету Джона Хопкінса заявили, що вони виконали першу в світі повну пересадку статевого члена і мошонки у військовослужбовцеві США, який був поранений в Афганістані. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на агентство AFP.

14-годинна операція відбулася 26 березня і була виконана командою з дев’яти пластичних хірургів і двох урологічних хірургів.

«Ми з оптимізмом дивимося на те, що він відновить нормальні сечові і статеві функції після повного одужання», – зазначив директор з пластичної та реконструктивної хірургії в Медичній школі Університету Джона Хопкінса професор Лі Ендрю.

Він сказав, що пацієнт був серйозно поранений вибухом саморобного пристрою в Афганістані кілька років тому.

Весь пеніс, мошонка без яєчок і часткова черевна стінка були транспрантовані від померлого донора.

«Коли я вперше прокинувся, я відчув, нарешті, що я нормальний», – розповідає пацієнт.

Як очікується, його випишуть з лікарні вже на цьому тижні.

«На початку програми ми прийняли рішення не пересаджувати тканину зародкової тканини, тобто не пересаджувати тканину, яка генерує сперму, тому що це викличе ряд етичних питань», – сказав пластичний хірург Деймон Куні.

Як зазначає агентство, пацієнт зберіг свою статеву залозу під час вибуху, але оскільки він втратив яєчки, він не зможе мати потомство.

За словами лікарів, ступінь його сексуальної функції не буде відома ще приблизно півроку.

Нагадаймо, що перша пересадка статевого члена в світі відбулася в Китаї в 2006 році, але пізніше була видалена через “важкі психологічні проблеми пацієнта і його дружини”.

За словами лікарів, тільки чотири пересадки статевого члена були успішно виконані, в тому числі і ця.

Раніше дві операції були зроблені в Південній Африці, країні, яка досягла першої такої успішної операції в 2015 році. Сполучені Штати виконали свою першу успішну пересадку статевого члена в 2016 році.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/24/u-ssha-poranenomu-bijtsyu-vykonaly-pershu-v-sviti-uspishnu-peresadku-moshonky/”