Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Погода влітку й восени не дасть українцям розслабитися

Синоптики пояснили, яка планета управляє 2018 роком
Цього року літо буде дуже теплим і вологим, а за ним послідує відносно тепла і неймовірно дощова осінь.

Про це розповів відомий народний синоптик Леонід Горбань, передає Gazeta.ua.

"Кожна планета керує конкретним роком. 2018 й — рік Венери. 2018-й рік теплий, але з великою кількістю опадів. Про посухи і мови не йде. Буквально на всі регіони України гарантовано рекордний урожай. Найращим буде на Полтавщині та Черкащині. Над Україною не формуються ніякі циклони, смерчі, які справили великий вплив на посіви. Але без бурі не обійтися", — розповів він.Синоптик також зазначив, що найближчим часом українцям чекати на особливе тепло не доводиться: нинішня весна вся буде досить сирою і холодною.

"Квітень і травень спекотними і посушливими не бувають. Літо вологе і в міру тепле", — попереджає синоптик.

"Осінь на початку тепла. Потім холодна. В кінці жовтня можливі морози. Зима помірна. Спочатку суха, далі холодна з великою кількістю опадів. Це стає причиною великого розливу річок, що спричинить знову паводок", — підсумував Леонід Горбань.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що синоптик розповів, яка погода дістанеться українцям в найближчі три роки.

Також ми писали про те, що за прогнозами декількох синоптиків, квітень 2018 року буде дощовим. Хоча для майбутнього врожаю така погода в самий раз, але українці вже з нетерпінням чекають сонця і тепла. Синоптики дають невтішні прогнози — квітень не тішитиме теплом. Середні показники температур в цьому місяці будуть нижчі, ніж зазвичай, так що ховати далеко теплі речі і діставати літній гардероб поки не варто. У першій половині місяця не виключені морози. Що стосується опадів, то їх кількість в квітні поб’є норми. Практично кожен день будуть йти дощі, іноді зі снігом.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/pogoda-vlitku-j-voseny-ne-dast-ukrayincyam-rozslabytysya”