Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

"Активіст" - це саме ти: Жадан розповів українцям, що робити

Українців закликають сподівається тільки на себе
Сергій Жадан чесно розповів про свої стосунки з державою, про освіту та громадський досвід. Він бере активну участь у громадському житті Харкова та всієї України. Крім того, більшу частину його часу зараз займають гастролі.

"Ти можеш зайняти позицію скептичного критика, але крім тебе ніхто нічого не зробить: ні Порошенко, ні Гройсман, ні якісь активісти, адже "активіст" – це саме ти", — акцентує увагу українців на важливому Жадан.

Головним у житті вважає пошук однодумців. Однак письменник помітив одну особливість у поведінці людей, яку вважає не дуже позитивною і конструктивною. Об’єднаються в групи однодумців не тільки проти об’єктивного ворога, але і проти один одного. Це Сергію здається дивним.

Зараз суспільство, зазначає Жадан, перебуває в стані постійного протистояння, стресу, внутрішнього конфлікту. І для нього цілком очевидно, що це на руку політикам. А у влади зараз ті, кому не протистоять і звичайні люди просто змушені вибирати за принципом найменшого зла.

Жадан приєднується до публічної кампанії по боротьбі з корупцією. Але при цьому він стверджує, що не є адвокатом Президента в цьому питанні. Сергій наполягає лише на тому, що саме через нього він голосував, а тому зобов’язаний нести відповідальність. І у нього до цього представникові влади є більше претензій і реальних доказів, ніж вигуки "ганьба".

Жадан запевняє, на відміну від багатьох, що людям не потрібно підвищувати претензії до політиків, тому що вони і так, на його погляд, завищені. Письменник упевнений, що вони повинні стати більш реальними. Тобто зараз ці вимоги виглядають як і обіцянки політиків і все це здається якоюсь грою.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" Сергій Жадан зібрав болючі спогади за чотири роки війни в один проект. Письменник зазначає, що війна триває і кожна хвилина, яку ми проживаємо під мирним небом, оплачується чиєюсь життям.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/aktyvist---ce-same-ty-zhadan-rozpoviv-ukrayincyam-sho-robyty”