Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

На 66 мільйонів: у МВС накупили техніки за втричі завищеними цінами


Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України за результатами відкритих торгів замовив у ТОВ «Хімлаборреактив» комлектів науково-дослідних комплексів хромато-мас-спектрометрії загальною вартістю у 66 400 000 гривень. Про це повідомляється у системі електронних торгів «Прозорро».

Єдиним конкурентом «Хімлаборреактив» на торгах була фірма ТОВ «ЛОГІКЛАБГРУПА» з пропозицією у 66 мільйонів 450 тисяч гривень.

Обидва учасники торгів, згідно тендерної документації, пропонували однакові моделі хромато-мас-спектографу японської фірми Shimadzu модель GCMS-QP2020.

логілабгрупа тендер пропозиція логілабгрупа тендер пропозиція
хімлаборактив тендер пропозиція хімлаборактив тендер пропозиція

Таким чином вартість одного такого комплексу у переможця торгів ТОВ «Хімлаборреактив» складає 8,3 млн гривень.

Цікаво, що майже рік тому, у липні 2017-го такий же самий комплекс мас-спектографу японської фірми Shimadzu GCMS-QP2020 Державне підприємство «КБ «Південне» купило через «Прозорро» за 2 383 588,99 гривень, тобто майже у тричі дешевше, аніж нинішня закупівля криміналістів Міністерства внутрішніх справ.

За даними аналітичної системи Youcontrol, компанія «Хімлаборреактив» за 2018 рік вже отримала 54 мільйони гривень не держзамовленнях, у 2017 році- майже 370 мільйонів, а у 2016 році – 133 мільйони.

Власником ТОВ «Хімлаборреактив» є британська компанія «Кемлаб Інвест ЛТД», зареєстрована у вересні минулого року, яка, за даними сайту «Наші гроші», належить киянину Сергієві Кіщенку. Сергій Кіщенко з родиною також володіє косметично-парфюмерними фірмами ТОВ «Інтеркосметик Груп», «Март-Ком» і «Косметик Карл Хадек».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/na-66-miljoniv-u-mvs-nakupyly-tehniky-za-vtrychi-zavyshhenymy-tsinamy/”