Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Медики створили ліки від передчасної смерті


Медики перевірили ефективність препарату, який обіцяє запобігти інфарктам та іншим серцевим захворюванням, що допоможе уникнути передчасної смерті. Американські дослідники протестували синтезований білок pUR4, який підтримує здоров’я і активність клітин серця.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на MedicalXpress.

Це засіб потенційно може ефективно запобігати повторним інфарктам і продовжувати життя дітям з вродженими вадами серця.

Препарат блокує активність фібронектину – білка, який сприяє реабілітації сполучних тканин після травм, але після серцевих нападів він здійснює негативний вплив на життєво важливі тканини. Так, він заміщає функціональні м’язові клітини на непотрібні міофібробласти.

І молекула pUR4 побудована таким чином, щоб пригнічувати утворення матриці з фібронектину.

Винайдений препарат був досліджений на гризунах і клітинах серця людини. У мишей, у яких був спровокований серцевий напад, під час відсутності лікування досліджуваним медикаментом розвивався фіброз і порушувалися функції міокарда. У другої групи, яким давали pUR4, ці наслідки були зведені до мінімуму. Аналогічний результат був виявлений з використанням клітин серця людини.

Медики відзначають, що необхідно провести додаткові дослідження для перевірки безпечності та ефективності медикаменту на великих тварин. І тільки після цього фахівці перейдуть до клінічних випробувань ліків.

Нагадаймо, істотно знизити ризик інсульту і серцевого нападу можна, відмовившись від вживання продуктів харчування з високим вмістом трансжирів – перестати купувати чіпси, крекери, смажені продукти і готові хлібобулочні вироби.

Також нагадаємо, що всього три чашки чаю на день можуть скоротити ризик інсульту на 20 відсотків. Вчені з’ясували, що улюблений багатьма гарячий напій має потужну захисну властивість – захищає судини головного мозку від тромбозу і допомагає артеріям залишатися гнучкими і вільними від холестеринових відкладень.

Раніше лікарі назвали дієві способи профілактики серцево-судинних захворювань та інфаркту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/medyky-stvoryly-liky-vid-peredchasnoyi-smerti/”