Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Мільйони на рахунках, квартири та дорогі авто: українців вразили розкішним життям ректорів


За минулий рік багато голів популярних університетів збільшили свої статки. Українські ректори їздять на Range Rover і живуть в квартирах площею під 200 метрів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Сегодня.

Судячи з е-декларацій керівників найзнаменитіших університетів країни, більша частина з них у 2017-му примножили свій дохід і стали гривневими мільйонерами.

До слова, найвища зарплата виявилася у голови Харківського юридичного університету Василя Тація – 1,2 млн грн він заробив за рік ректорства (по 100 тис. на місяць). Крім того, він є щасливим володарем дачі в окупованому Криму на узбережжі Феодосії.

Найзаповзятливішим виявився керівник “Київського політехнічного інституту” Михайло Згуровський – він заробив за рік більше 2 млн₴ Також Згуровський примножив і свої інтелектуальні багатства – він задекларував 53 винаходи, що на три більше, ніж 2016-го.

А ось керівник Харківського національного університету Віль Бакіров, очевидно, любить літературу і мистецтво: у нього в арсеналі колекція з 22 картин і одна бібліотека науково-художньої літератури. Ще одним зібранням книг на аналогічну тематику володіє президент “Києво-Могилянської академії” Андрій Мелешевич. Вартість бібліотеки він оцінює в 100 тис.₴

Нагадаймо, раніше правоохоронці викрили у Києві на отриманні хабара проректора Міжнародної академії екології та медицини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/miljony-na-rahunkah-kvartyry-ta-dorogi-avto-ukrayintsiv-vrazyly-rozkishnym-zhyttyam-rektoriv/”