Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Смертоносні прийомчики: копи перетворили школу на полігон

Два співробітника поліції показували дітям прийоми самооборони
Співробітник правоохоронних органів переплутав бойову зброю з макетом. Поліцейський відкрив вогонь по своєму напарникові на очах у півсотні школярів в селі Рубань Вінницької області.

Так, справа була в школі, коли учням показували прийоми самооборони. Так що це було — нещасний випадок або порушення техніки безпеки — з’ясував український журналіст Олексій Керман.

Два співробітника поліції в класі показували дітям прийоми самооборони. За тим, як відбитися від злочинця з ножем, спостерігали 40 школярів та педагоги.

"Він ліг на землю, щоб захищатися і вистрілив. Вистрілив той, що лежав", – розповідає школярка Лілія Логоша.

А той, хто зображував нападника, впав поруч. Стрілець відразу крикнув педагогам, щоб вивели з класу дітей.

Куля потрапила поліцейському в живіт. І з’ясувалося, що його напарник дійсно переплутав табельну зброю з макетом.

"Зрозуміло, що тут не було умислу. Це по необережності стався постріл. Два працівника роти особливого призначення проводили заняття з дітьми", – прокоментувала прес-секретар управління нацполіції у Вінницькій області Анна Олійник.

Обидва з великим досвідом роботи, розповіли в поліції. Поранений від коментарів відмовився. Мовчать і лікарі.

Чому спецназівці прийшли в школу із зарядженим пістолетом ще з’ясовують. Адже куля могла потрапити у дітей.

Після цього випадку в школі від профілактичних бесід з рятувальниками і поліцейськими не відмовляться, але не впускатимуть в класи зі зброєю.

Спецназівця, який вистрілив у напарника, відсторонили від служби на час розслідування. З’ясовують, чи мав він взагалі бути присутнім на уроці.

Як повідомляв портал "Знай.uа" черговий гучний скандал в Дніпрі. Журналістам вдалося з’ясувати, що Вадима Матвійчука призначили на посаду заступника начальника ГУ НП у Дніпропетровській області з грубим порушенням Закону України «Про національнe поліцію».

Нагадаємо, 21 березня «презентацію» Матвійчука в Дніпрі провів перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, особисто. Підставою для призначення Вадима Володимировича став наказ від 16. 03.2018 року № 226 л/з Голови Національної поліції Сергія Князєва.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/smertonosni-pryjomchyky-kopy-peretvoryly-shkolu-na-poligon”