Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Без варіантів: розробник "Новачка" розповів про долю Скрипаля

Не дарма ж ФСБ обрала саме цю речовину
Якщо колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та її доньку отруїли саме нервово-паралітичною речовиною "Новачок", у них взагалі немає шансів повністю оговтатися. Зрозуміло, якщо в цьому випадку взагалі йде мова про одужання.

Як повідомляє видання The Telegraph, про це розповів один з розробників цього хімічної зброї Віл Мірзаянов."Він мінімум у 10 разів потужніший, ніж будь-яка відома отруйна речовина нервово-паралітичної дії. Плюс, (які отруїлися їм, — ред.) практично неможливо вилікувати. Ці люди — чоловік і його донька — пішли. Навіть якщо вони виживуть, вони не одужають", — розповів хімік, який з 1990-х проживає в Сполучених Штатах.

Мірзаянов припустив, що до Великобританії завезли два окремих нешкідливих компонента і вже в Солсбері з’єднали їх в аерозоль, однієї дози якого могло вистачити для летального результату."У літню пору всього двох грамів ("Новачка", — ред.) буде достатньо, щоб убити 500 людей", — сказав він.

Також Мірзаянов підкреслив, що формулу "Новачка" в Росії не розсекречують, тому його не могла використовувати інша країна.

"Тільки Росія могла це зробити... Вони можуть відправити його куди завгодно в дипломатичному багажі", - заявив фахівець.У свою чергу глава міжнародної асоціації ветеранів підрозділу антитерору "Альфа" Сергій Гончаров поспішити заявити на це, що російські спецслужби ще декілька десятиліть тому відмовилися від практики знищення "перебіжчиків", тим більше за допомогою нервово-паралітичних газів. "Наші спецслужби такі варіанти знищення людей не застосовують", — заявив він.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що російський найманець знаходиться в украй важкому стані, за його життя борються медики. Також ми писали про те, що в мережі опублікували докладне досьє на "подвійного" агента і чим встиг прославитися військовий розвідник за довгі роки роботи.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/bez-variantiv-rozrobnyk-novachka-rozpoviv-pro-dolyu-skrypalya”