Сайт продается!

Цена: 550$. Обращатся : [email protected]

Лозовий: Моя правка ламає корупційну кормушку і не має відношення до термінів поховання

Проти моєї правки є шалений спротив зі сторони абсолютно усіх силових структур, тому, що моя правка по суті ламає корупційну кормушку» — заявив народний депутат
«Триває дуже брудна огидна проплачена кампанія, нібито через мої правки до КПК у людей будуть проблеми з похоронами» – написав у своєму Фейсбук депутат фракції РПЛ Андрій Лозовий, повідомляє Uainfo.

«Це абсолютно не відповідає дійсності і дуже прикро, що на хвилю проплачених, відверто брехливих публікацій повелось чимало притомних людей. По факту ЖОДНА моя правка не стосується термінів поховання людей. Це все вигадки з метою дискредитації нашої політичної сили. Це вигадали з метою завалити мою антикорупційну правку, яка обмежує терміни слідства і таким чином забирає у силовиків на місцях можливість штучно затягувати розгляд кримінальних проваджень, таким чином знущаючись над людьми, "віджимати" бізнес у підприємців, по «бєспрєдєлу» тримати людей в СІЗО роками. Проти моєї правки є шалений спротив зі сторони абсолютно усіх силових структур, тому, що моя правка по суті ламає корупційну кормушку» — заявив народний депутат.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/lozovyj-moya-pravka-lamaye-korupcijnu-kormushku-i-ne-maye-vidnoshennya-do-terminiv-pohovannya”